doubleh
13 بهمن 1401 - 11:01

درخواست امام جمعه کرمانشاه از وزیر کار: به موضوع اشتغال جوانان توجه شود

امام جمعه کرمانشاه از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواست، تا به موضوع اشتغال و تولید توجه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با استقبال محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه برای افتتاح چند طرح ورزشی، بهداشتی-درمانی و صنعتی وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

 

 

سید صولت مرتضوی در اولین برنامه سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه با همراهی  محمدطیب صحرایی با آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کرد.

آیت‌الله علما در این  نشست با اشاره به اینکه برای جوانان سه موضوع مهم مسکن، ازدواج و کار را باید در اولویت قرار داد، اظهار کرد: همه باید تلاش کنند تا این سه اولویت مهم در جامعه برای جوانان مهیا شود.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه از دیرباز مسیر تردد زائران عتبات عالیات و تجار بوده است افزود: مرز خسروی در استان کرمانشاه سابقه‌ای دیرینه در زمینه صادرات و واردات کالا دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه همچنین از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواست تا به موضوع اشتغال و تولید توجه شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه  پیروزی انقلاب اسلامی اقتدار و عزت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد، اظهار کرد: باید تاریخ شفاهی انقلاب را به نسل  جوان منتقل کرد.

سیدصولت مرتضوی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه، گفت: این سفر مصوبات خوبی در بخش تولید و اشتغال برای استان به همراه داشت.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014491